İlimizdeki kurum ve kuruluşlarla sürekli iletişim halinde olan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurul Başkanı Hatice Kangal ve İcra Komitesi Üyeleri ziyaret etti. 19 Ekim 2020 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Üyelerine mesleki ve kişisel gelişim konusunda destekler vererek niteliğini artıran ve çağdaş yönetim sistemlerini içselleştiren bir kurum olarak çalışmalar yaptıklarını dile getiren Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurul Başkanı Hatice Kangal, üniversitemizin de kadına ve kadın girişimcilere destek veren çalışmalar yapmasından duydukları mutluluğu dile getirdi. Üniversitemizin eşitlikçi, adil ve insan odaklı olarak yürüttüğü projeleri yakından takip ettiklerini belirten Kangal, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya çalışmalarında başarılar diledi.

Üniversitemiz ve şehrimiz için ekonomik, kültürel, sosyal ve teknolojik anlamda fayda sağlamak adına sürekli çalıştıklarını ve bu konuda projeler ürettiklerini dile getiren Rektör Karakaya, kadınların sosyal hayat içerisindeki rollerini önemsediklerini ve üniversitemizde de kadın yöneticilerle çalışmaktan memnun olduklarını belirtti.