T.C.
AHİEVRAN ÜNİVERSİTESİ
2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı İçin Yurtdışından Öğrenci Kabulü Kapsamında
Üniversitemiz Programlarına Yerleştirilen Asıl ve Yedek Adayların Listesi

Sıra Adı ve Soyadı Uyruğu Dogum tarihi Yerleştirme Sonucu
1 Mohamed GEDİ Kenya 4.12.1996 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (Teacher Training in Computer Sciences and Teaching Technologies) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
2 Kaunda Kennedy SHAMIL Kenya 31.7.1996 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (Teacher Training in Computer Sciences and Teaching Technologies) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
3 Allamırat ÇARIYEV Türkmenistan 24.9.1986 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (Teacher Training in Computer Sciences and Teaching Technologies) Programına 3 nci asıl aday olarak yerleşti.
4 Abdulmajid HASSAN Somali 18.8.1995 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (Teacher Training in Computer Sciences and Teaching Technologies) Programına 4 nci asıl aday olarak yerleşti.
5 Ayjemal MEREDOVA Türkmenistan 28.12.1986 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (Teacher Training in Computer Sciences and Teaching Technologies) Programına 5 nci asıl aday olarak yerleşti.
6 Orazmuhammet Türkmenistan 21.6.1996 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Fen Bilgisi Öğretmenliği (Teacher Training in Sciences) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
7 Khalıl Ur REHMAN Pakistan 12.1.1994 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Fen Bilgisi Öğretmenliği (Teacher Training in Sciences) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
8 Muhammad Umer ABBAS Pakistan 19.6.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Fen Bilgisi Öğretmenliği (Teacher Training in Sciences) Programına 3 nci asıl aday olarak yerleşti.
9 Adan MUKHTAR Somali 13.10.1995 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Fen Bilgisi Öğretmenliği (Teacher Training in Sciences) Programına 4 nci asıl aday olarak yerleşti.
10 Seda YILMAZ Türkiye 6.10.1995 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / İlköğretim Matematik Öğretmenliği (Teacher Training in Mathematics at Primary School Level) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
11 Shatlyk SOPIYEV Türkmenistan 17.9.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / İlköğretim Matematik Öğretmenliği (Teacher Training in Mathematics at Primary School Level) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
12 Buruç GÜROL Türkiye 16.6.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Okul Öncesi Öğretmenliği (Teacher Training at Pre-School Level ) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
13 Keziban YILMAZ Almanya 5.4.1990 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Okul Öncesi Öğretmenliği (Teacher Training at Pre-School Level ) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
14 Pelin IŞIKDEMİR Türkiye 7.3.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Okul Öncesi Öğretmenliği (Teacher Training at Pre-School Level ) Programına 3 nci asıl aday olarak yerleşti.
15 Yalkym ABDYVELİYEV Türkmenistan 1.2.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Okul Öncesi Öğretmenliği (Teacher Training at Pre-School Level ) Programına 4 nci asıl aday olarak yerleşti.
16 Ayda GEDİK Bosna Hersek 23.1.1995 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Guidance and Psychology Counseling) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
17 Emre ÇELİK Türkiye 24.8.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Guidance and Psychology Counseling) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
18 Emre AĞAGÜNDÜZ Türkiye 14.4.1988 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Guidance and Psychology Counseling) Programına 3 nci asıl aday olarak yerleşti.
19 Merve Şahin Türkiye 1.5.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Guidance and Psychology Counseling) Programına 4 nci asıl aday olarak yerleşti.
20 Göksel ŞATIR Türkiye 24.7.1990 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Guidance and Psychology Counseling) Programına 5 nci asıl aday olarak yerleşti.
21 Mehmet Fatih ŞAHİN Türkiye 12.6.1991 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık İÖ (Guidance and Psychology Counseling EP) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
22 Ünzile Feyza KARAKOÇ Türkiye 18.3.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık İÖ (Guidance and Psychology Counseling EP) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
23 Oktay YAKUPOĞLU Bulgaristan 21.8.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık İÖ (Guidance and Psychology Counseling EP) Programına 3 nci asıl aday olarak yerleşti.
24 Mehrac CAFERLİ Azerbaycan 14.1.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık İÖ (Guidance and Psychology Counseling EP) Programına 4 nci asıl aday olarak yerleşti.
25 Hilal GEZGİN Türkiye 8.8.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık İÖ (Guidance and Psychology Counseling EP) Programına 5 nci asıl aday olarak yerleşti.
26 Begjan SHAYYMOV Türkmenistan 8.11.1992 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Sınıf Öğretmenliği (Teacher Training at Primary School Level) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
27 Gulmamet GULMADOV Türkmenistan 25.7.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Sınıf Öğretmenliği (Teacher Training at Primary School Level) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
28 Ogulsuray BEGMADOVA Türkmenistan 20.1.1996 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Sınıf Öğretmenliği (Teacher Training at Primary School Level) Programına 3 nci asıl aday olarak yerleşti.
29 Gökhan ÇELEN Türkiye 1.1.1993 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Sosyal Bilgiler Öğretmenliği (Teacher Training in Social Studies) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
30 Muhammed Mazhar ŞAHİN Türkiye 29.8.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Türkçe Öğretmenliği (Teacher Training in Turkish) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
31 Ahmadzia RAFAT Afganistan 21.12.1993 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Türkçe Öğretmenliği (Teacher Training in Turkish) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
32 Meylis ACHYLOV Türkmenistan 2.10.1992 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Türkçe Öğretmenliği (Teacher Training in Turkish) Programına 3 nci asıl aday olarak yerleşti.
33 Behrooz Sadeq Afganistan 25.6.1995 Fen-Edebiyat Fakültesi (Faculty of Sciences and Arts) / Antropoloji (Anthropology) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
34 Mohamad BIRAKDAR Suriye 13.3.1994 Fen-Edebiyat Fakültesi (Faculty of Sciences and Arts) / Antropoloji (Anthropology) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
35 Mamet NOBATGELDIYEV Türkmenistan 12.8.1996 Fen-Edebiyat Fakültesi (Faculty of Sciences and Arts) / Coğrafya (Geography) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
36 Agageldı HUDAYKULOV Türkmenistan 6.4.1995 Fen-Edebiyat Fakültesi (Faculty of Sciences and Arts) / Coğrafya (Geography) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
37 Farah Alissa MİSLAR Malezya 5.8.1996 Fen-Edebiyat Fakültesi (Faculty of Sciences and Arts) / Matematik (Mathematics) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
38 Mudassır SIDDIQUE Pakistan 31.5.1995 Fen-Edebiyat Fakültesi (Faculty of Sciences and Arts) / Matematik (Mathematics) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
39 Dovletgeldi SOYUNJANOV Türkmenistan 25.9.1997 Fen-Edebiyat Fakültesi (Faculty of Sciences and Arts) / Matematik (Mathematics) Programına 3 nci asıl aday olarak yerleşti.
40 Jelil GURBANGYLYJOV Türkmenistan 26.1.1996 Fen-Edebiyat Fakültesi (Faculty of Sciences and Arts) / Matematik (Mathematics) Programına 4 nci asıl aday olarak yerleşti.
41 Rama lzaım Suriye 30.4.1994 Fen-Edebiyat Fakültesi (Faculty of Sciences and Arts) / Matematik (Mathematics) Programına 5 nci asıl aday olarak yerleşti.
42 Emre GÜLER Türkiye 16.8.2001 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu (School of Physical Therapy and Rehabilitation) / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Physiotherapy and Rehabilitation) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
43 Muhammed Hüseyin KIRINDI Türkiye 30.5.1998 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu (School of Physical Therapy and Rehabilitation) / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Physiotherapy and Rehabilitation) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
44 Ali AL-QAZAL Yemen 16.9.1995 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İktisat (Economics) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
45 Saad TOKSÖZ Türkiye 3.7.1996 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İktisat (Economics) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
46 Ayşen GURBANOVA Azerbaycan 19.7.1991 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İktisat İÖ (Economics EP) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
47 Tırsay Adem ABDULAHI Habeş-Etopya 16.8.1998 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İşletme (Management) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
48 Reşid ORUCOV Azerbaycan 27.9.1998 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İşletme (Management) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
49 Sajjad SHAHPOOR Afganistan 13.3.1993 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İşletme İÖ (Management EP) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
50 Abdussamed YILMAZ Türkiye 2.8.2000 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (Political Science and Public Administration) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
51 Azizbike Maqsudlu Azerbaycan 3.12.1996 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (Political Science and Public Administration) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
52 Nihal Şulenur TOKER Hollanda 30.11.1995 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi İÖ (Political Science and Public Administration EP) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
53 Resul GASIMOV Azerbaycan 11.4.1997 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Uluslararası İlişkiler (International Relations) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
54 Macca Alı SEBIT Kenya 20.4.1996 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Uluslararası İlişkiler (International Relations) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
55 Ruslan MEMMEDOV Azerbaycan 30.7.1997 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Uluslararası İlişkiler İÖ (International Relations EP) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
56 Farnoush NAMBAKHSH HOSSEINABADI İran 25.7.1996 Mucur Meslek Yüksekokulu (Mucur Vocational School ) / Fotoğrafçılık ve Kameramanlık (Photography and Camera Shooting) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
57 Oğuz KORKMAZ Türkiye 22.5.1987 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (Vocational School of Health Services) / İlk ve Acil Yardım (First Aid and Emergency) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
58 Rabia Selver ŞAHİN Türkiye 25.6.1996 Sağlık Yüksekokulu (School of Health) / Çocuk Gelişimi (Child Development) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
59 Sharıfah Nabılah Bıntı S Mokhtar Malezya 14.5.1996 Sağlık Yüksekokulu (School of Health) / Ebelik (Obstetrics) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
60 Lara A.H. KURBAZ Filistin 12.9.1996 Sağlık Yüksekokulu (School of Health) / Hemşirelik (Nursing) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
61 Ömer GÜLÜCÜ Afganistan 1.7.1991 Sağlık Yüksekokulu (School of Health) / Hemşirelik İÖ (Nursing EP) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
62 Dıyaaeddın ASSAIED Suriye 9.6.1993 Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (Vocational School of Social Sciences) / Turizm ve Otel İşletmeciliği (Tourism and Hotel Management) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
63 Bahtiyar Ergoşov Türkmenistan 1.1.1996 Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu (Technical Sciences Vocational School) / Bilgisayar Programcılığı (Computer Programming) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
64 Sayed Alı Sına SINAIE Afganistan 12.12.1995 Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu (Technical Sciences Vocational School) / Elektrik (Electricity) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
65 Hassan Suleıman ABDURAHLAN Kenya 24.9.1995 Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu (Technical Sciences Vocational School) / Mekatronik (Mechatronics) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
66 Azez MOVSUMOV Azerbaycan 6.12.1997 Ziraat Fakültesi (Faculty of Agriculture) / Tarımsal Biyoteknoloji (Agricultural Bio-Technology) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
67 Novruz ORAZOV Türkmenistan 20.3.1997 Ziraat Fakültesi (Faculty of Agriculture) / Tarımsal Biyoteknoloji (Agricultural Bio-Technology) Programına 2 nci asıl aday olarak yerleşti.
68 Muhammet HUDAYAROV Türkmenistan 17.10.1997 Ziraat Fakültesi (Faculty of Agriculture) / Tarımsal Biyoteknoloji (Agricultural Bio-Technology) Programına 3 nci asıl aday olarak yerleşti.
69 Nazer MOHAMMAD DADA Suriye 18.12.1994 Ziraat Fakültesi (Faculty of Agriculture) / Tarımsal Biyoteknoloji (Agricultural Bio-Technology) Programına 4 nci asıl aday olarak yerleşti.
70 Saleh VAHEDİ Afganistan 14.10.1994 Ziraat Fakültesi (Faculty of Agriculture) / Tarla Bitkileri (Field Crops) Programına 1 nci asıl aday olarak yerleşti.
71 Mahlıyo RAMAZANOVA Türkmenistan 17.4.1996 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (Teacher Training in Computer Sciences and Teaching Technologies) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
72 Mehemmed AKBEROV Azerbaycan 16.1.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (Teacher Training in Computer Sciences and Teaching Technologies) Programına 2 nci yedek aday olarak yerleşti.
73 Uğur ÖZDAMAR Almanya 13.2.1997 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Guidance and Psychology Counseling) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
74 KEMALEDDİN ELENURLU Azerbaycan 19.9.1995 Eğitim Fakültesi (Faculty of Education) / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık İÖ (Guidance and Psychology Counseling EP) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
75 Kamila Zazvadze Azerbaycan 2.3.1997 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu (School of Physical Therapy and Rehabilitation) / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Physiotherapy and Rehabilitation) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
76 Kamiab HAGHNAMA İran 5.10.1997 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu (School of Physical Therapy and Rehabilitation) / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Physiotherapy and Rehabilitation) Programına 2 nci yedek aday olarak yerleşti.
77 Emre SYONMEZAY Bulgaristan 14.8.1996 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu (School of Physical Therapy and Rehabilitation) / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Physiotherapy and Rehabilitation) Programına 3 nci yedek aday olarak yerleşti.
78 Hamdi ULUTYURK Bulgaristan 23.5.1995 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu (School of Physical Therapy and Rehabilitation) / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Physiotherapy and Rehabilitation) Programına 4 nci yedek aday olarak yerleşti.
79 Taygyun SHABANOGLU Bulgaristan 3.7.1993 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu (School of Physical Therapy and Rehabilitation) / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Physiotherapy and Rehabilitation) Programına 5 nci yedek aday olarak yerleşti.
80 Nurmuhammed EMIN Azerbaycan 3.5.1998 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu (School of Physical Therapy and Rehabilitation) / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Physiotherapy and Rehabilitation) Programına 6 nci yedek aday olarak yerleşti.
81 Merdan ABDYVELİYEV Türkmenistan 12.12.1994 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu (School of Physical Therapy and Rehabilitation) / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Physiotherapy and Rehabilitation) Programına 7 nci yedek aday olarak yerleşti.
82 Ayuk Eka RUSTIKAWATI Endonezya 3.9.1977 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu (School of Physical Therapy and Rehabilitation) / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Physiotherapy and Rehabilitation) Programına 8 nci yedek aday olarak yerleşti.
83 Ayjahan MURADOVA Türkmenistan 9.5.1995 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İktisat (Economics) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
84 Dıdar TUVAKOV Türkmenistan 28.8.1997 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İktisat (Economics) Programına 2 nci yedek aday olarak yerleşti.
85 Khiry RADHA Yemen 17.7.1994 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İktisat (Economics) Programına 3 nci yedek aday olarak yerleşti.
86 Hagani Beşirli Azerbaycan 18.1.1993 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İktisat İÖ (Economics EP) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
87 Elvin EREBOV Azerbaycan 28.3.1996 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İktisat İÖ (Economics EP) Programına 2 nci yedek aday olarak yerleşti.
88 Cavid MİREDDİNOV Azerbaycan 2.3.1998 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İşletme (Management) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
89 Aya ALSHEHABI Suriye 10.2.1996 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İşletme (Management) Programına 2 nci yedek aday olarak yerleşti.
90 Fouad RASHED Yemen 18.6.1996 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İşletme (Management) Programına 3 nci yedek aday olarak yerleşti.
91 Mustafa GAZEL Suriye 1.1.1996 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İşletme (Management) Programına 4 nci yedek aday olarak yerleşti.
92 Nigar NEZİRLİ Azerbaycan 12.10.1993 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / İşletme İÖ (Management EP) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
93 Bashımov AKMUHAMMET Türkmenistan 16.3.1997 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (Political Science and Public Administration) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
94 Ferid EREBLİ Azerbaycan 30.1.1998 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (Political Science and Public Administration) Programına 2 nci yedek aday olarak yerleşti.
95 Anar MUSTAFAYEV Azerbaycan 7.2.1997 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (Political Science and Public Administration) Programına 3 nci yedek aday olarak yerleşti.
96 Maqsud MAQSUDLU Azerbaycan 13.5.1994 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi İÖ (Political Science and Public Administration EP) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
97 AZİZ BABAKULYYEV Türkmenistan 10.12.1997 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Uluslararası İlişkiler (International Relations) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
98 Alakbarzade NASIR Azerbaycan 25.1.1998 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Uluslararası İlişkiler (International Relations) Programına 2 nci yedek aday olarak yerleşti.
99 Sherali YUSUPOV Tacikistan 19.12.1995 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Uluslararası İlişkiler (International Relations) Programına 3 nci yedek aday olarak yerleşti.
100 Roai RODHA Yemen 23.11.1996 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Uluslararası İlişkiler (International Relations) Programına 4 nci yedek aday olarak yerleşti.
101 Şehla ABIŞOVA Azerbaycan 27.10.1997 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Faculty of Economics and Administrative Sciences) / Uluslararası İlişkiler İÖ (International Relations EP) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
102 Abeda EBADULLAH Afganistan 25.1.1991 Sağlık Yüksekokulu (School of Health) / Ebelik (Obstetrics) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
103 Leyla Dagiyanova Özbekistan 30.10.1995 Sağlık Yüksekokulu (School of Health) / Hemşirelik (Nursing) Programına 1 nci yedek aday olarak yerleşti.
104 Ahmed BEKTAŞ Suriye 23.1.1996 Sağlık Yüksekokulu (School of Health) / Hemşirelik (Nursing) Programına 2 nci yedek aday olarak yerleşti.