Üniversitemizde “Uluslararası Akademik Dergilerde Yayın Yapmak: Adım Adım Bir Rehber” Konulu Eğitim Semineri Verildi

Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından “Uluslararası Akademik Dergilerde Yayın Yapmak: Adım Adım Bir Rehber” konulu eğitim semineri düzenlendi. 31 Ekim 2017 tarihinde Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen eğitim seminerine konuşmacı olarak Wiley Türkiye Temsilcisi Duygu Paçalı katılırken, seminere akademik personel ile öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Eğitim seminerinde bir sunum yapan Wiley Türkiye Temsilcisi Duygu Paçalı, Wiley Online Library Platformu hakkında bilgi verirken Wiley’in içeriğine değindi. Paçalı, makale yazmanın inceliklerini anlatarak makale yazarken dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi verdi. Seminere yazarlar, yazar adayları, araştırmacılar, öğrenciler ve öğretim üyelerinin katılması gerektiğini vurgulayan Duygu Paçalı, bu seminerin makalelerini uluslararası dergilerde yayınlanmasını isteyenlerin de faydalanabileceği bir eğitim semineri olduğunu ifade etti.

“Uluslararası Akademik Dergilerde Yayın Yapmak: Adım Adım Bir Rehber” konulu eğitim semineri katılımcıların sorularının yanıtlanmasının ardından sona erdi.

  2017 - 2021
Stratejik Plan
Kurum İç
Değerlendirme Raporu (KİDR)
Kariyer Planlama Memnuniyet Yönetim Sistemi
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi
Engelli Öğrenci Birimi
Erasmus - Dış İlişkiler Ofisi
Bologna Süreci
BAP Koordinatörlüğü
 
Sağlık Bilimleri Dergisi
Eğitim Fak. Dergisi (KEFAD)
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi
İİBF Dergi
Ahi Evran Medical Journal
Kalite Koordinatörlüğü
 
 
Etkinlik Bilgi Sistemi
Pedagojik Formasyon Birimi
Gazete Dergi Arşivi
Medyada Üniversitemiz
Yemek Listesi
 
ICAA 2018 WITAM 2018 4. AHİLİK SEMPOZYUMU YUNUS EMRE SEMPOZYUMU USBES 2018 TOPLUM, İKTİDAR & SİYASET KONGRESİ