Üniversitemizde Hiperkitap ve Vidobu Veri Tabanı Eğitim Semineri Düzenlendi

Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından 2018 yılı için abone olunan Hiperkitap ve Vidobu Veri Tabanları Eğitim Semineri düzenlendi. 20 Mart 2018 tarihinde Çiçekdağı Meslek Yüksekokulu, Kaman Meslek Yüksekokulu, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Mucur Meslek Yüksekokulunda başlayan eğitim seminerlerinin sonuncusu 22 Mart 2018 tarihinde Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda tüm akademik birimleri kapsayacak şekilde gerçekleşti.  

Akademik personel ve öğrencilerin katıldığı seminerde Firma Temsilcisi Fatih Paça, Hiperkitap Veri Tabanı ve Vidobu Video Eğitim Platformu hakkında bilgiler aktardı. Hiperkitap Veri Tabanı içerisinde yer alan konu başlıklarını tek tek anlatan Paça, veri tabanında bulunan e-kitapların nasıl okunacağı, indirileceği, cep telefonu ve tabletlerde nasıl kullanılacağı konularında da detaylı bir şekilde yer verdi.

Vidobu Video Eğitim Platformu hakkında da açıklamalarda bulunan Firma Temsilcisi Fatih Paça, Vidobu Veri Tabanı içerisinde yer alan 10 binin üzerindeki eğitim videosunun da herkesin ilgisini çekecek konular barındırdığını söyledi.

Hiperkitap ve Vidobu Veri Tabanları Eğitim Semineri katılımcıların sorularının yanıtlanmasının ardından sona erdi.  

  2017 - 2021
Stratejik Plan
Kurum İç
Değerlendirme Raporu (KİDR)
Kariyer Planlama Memnuniyet Yönetim Sistemi
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi
Engelli Öğrenci Birimi
Erasmus - Dış İlişkiler Ofisi
Bologna Süreci
BAP Koordinatörlüğü
 
Sağlık Bilimleri Dergisi
Eğitim Fak. Dergisi (KEFAD)
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi
İİBF Dergi
Ahi Evran Medical Journal
Kalite Koordinatörlüğü
 
 
Etkinlik Bilgi Sistemi
Pedagojik Formasyon Birimi
Gazete Dergi Arşivi
Medyada Üniversitemiz
Yemek Listesi