Başkanlığımız tarafından ihalesi yapılan “Ağ, Kamera ve Sistem Ekipmanları” alımı ihalesi kapsamında, Merkezi Araştırma ve Uygulama Laboratuvarı binasında faaliyet gösteren Sistem Odasının Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’na kurulan yeni Sistem Odasına taşıma işlemi yapılacaktır.

Taşıma işlemi 18 Mayıs 2018 Cuma günü saat 18:00’de başlayacak olup 21 Mayıs 2018 Pazartesi saat 08:00’de sona ermesi planlanmıştır. Bu süreler içerisinde Üniversitemiz network alt yapısı ve uygulamalar (Öğrenci Bilgi Sistemi, EBYS, IP Telefon ve diğer tüm uygulamalar) hizmet veremeyecektir. Yeni sistemin devreye alınma çalışmaları 21-25 Mayıs 2018 tarihleri arasında devam edecektir. Bu nedenle önümüzdeki hafta içerisinde sistemlerde kısa süreli kesintiler yaşanılabileceği öngörülmektedir.

Taşıma ve devreye alma işlemi için gerekli tüm tedbirler alınmış olmakla birlikte zorunlu olacak kesintilerden dolayı tüm öğrenci ve çalışanlarımızdan anlayış bekler, saygılarımızı sunarız.

 

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  2017 - 2021
Stratejik Plan
Kurum İç
Değerlendirme Raporu (KİDR)
Kariyer Planlama Memnuniyet Yönetim Sistemi
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi
Engelli Öğrenci Birimi
Erasmus - Dış İlişkiler Ofisi
Bologna Süreci
BAP Koordinatörlüğü
 
Sağlık Bilimleri Dergisi
Eğitim Fak. Dergisi (KEFAD)
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi
İİBF Dergi
Ahi Evran Medical Journal
Kalite Koordinatörlüğü
 
 
Etkinlik Bilgi Sistemi
Pedagojik Formasyon Birimi
Gazete Dergi Arşivi
Medyada Üniversitemiz
Yemek Listesi