Rektör Karakaya ile Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin Otopsi Odası İçin Yer Seçiminde Bulundu

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ile Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde incelemelerde bulundu. 31 Ocak 2018 tarihinde Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan incelemelerde Rektör Karakaya ile Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin Kırşehir’de otopsi odası kurulması için yer seçimi yaptılar.

Kırşehir’de otopsi odası oluşturulması için değerlendirmelerde bulunan Prof. Dr. Vatan Karakaya ile Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin, otopsi odasının Kırşehir’e kazandırılarak halkımızın hizmetine sunulacağını belirttiler.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, ilimizde meydana gelen kaza, cinayet gibi ölümle sonuçlanan olaylarda vatandaşlarımızın yakınlarının cenazelerinin otopsi için çevre illere gönderilmesinde yaşanan mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda bu tür planlamaların yapıldığını söyleyerek Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin sağlık alanında halkımıza her türlü hizmeti vereceğini söyledi.

  2017 - 2021
Stratejik Plan
Kurum İç
Değerlendirme Raporu (KİDR)
Kariyer Planlama Memnuniyet Yönetim Sistemi
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi
Engelli Öğrenci Birimi
Erasmus - Dış İlişkiler Ofisi
Bologna Süreci
BAP Koordinatörlüğü
 
Sağlık Bilimleri Dergisi
Eğitim Fak. Dergisi (KEFAD)
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi
İİBF Dergi
Ahi Evran Medical Journal
Kalite Koordinatörlüğü
 
 
Etkinlik Bilgi Sistemi
Pedagojik Formasyon Birimi
Gazete Dergi Arşivi
Medyada Üniversitemiz
Yemek Listesi