Üniversitemizin Pilot Üniversite Projeleri Polonya'da Yankı Buldu

Uluslararası çalışmalara önem veren ve dünya üniversiteleri ile ikili iş birliği kurmaya özen gösteren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, ekibi ile birlikte üniversitemizin Erasmus+ KA103 ortaklarından biri olan Poznan University of Life Sciences’e (Poznan Yaşam Bilimleri Üniversitesi) bir ziyaret gerçekleştirdi. 30-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Poznan Yaşam Bilimleri Üniversitesinin Bilim ve Uluslararası İlişkilerden sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Krzysztof Szoszkiewicz, Dr. Izabela Lipińska ve Dr. Sławomir Kalinowski’nin ev sahipliği yaptığı görüşmede Rektör Karakaya’ya Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel ile Dış İlişkiler Ofisi Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Erman Akıllı eşlik etti.

 

Polonya’nın tarım alanında en köklü üniversitelerinden biri olan Poznan Yaşam Bilimleri Üniversitesi ile üniversitemiz arasında gerçekleşen görüşmede; mevcut ortaklıklar ile üniversitemizin pilot üniversite kapsamında yürütmekte olduğu kaba yem ve hayvan hastalıkları projeleri ile ilgili ortak bir çalışma grubu kurulması, Üniversitemiz Ziraat Fakültesi öğretim üyelerince bu grubun desteklenmesi ve ilgili projelerde her iki üniversiteden akademisyenlerin yer alması kararlaştırıldı.

 

Ziyaretin devamında ise Poznan Yaşam Bilimleri Üniversitesi yöneticileri tarafından Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve beraberindekilere üniversiteye ait olan Swadzim'deki Deneysel Tarım Çiftliği gezdirildi.  


  2017 - 2021
Stratejik Plan
Kurum İç
Değerlendirme Raporu (KİDR)
Kariyer Planlama Memnuniyet Yönetim Sistemi
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi
Engelli Öğrenci Birimi
Erasmus - Dış İlişkiler Ofisi
Bologna Süreci
BAP Koordinatörlüğü
 
Sağlık Bilimleri Dergisi
Eğitim Fak. Dergisi (KEFAD)
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi
İİBF Dergi
Ahi Evran Medical Journal
Kalite Koordinatörlüğü
 
 
Etkinlik Bilgi Sistemi
Pedagojik Formasyon Birimi
Gazete Dergi Arşivi
Medyada Üniversitemiz
Yemek Listesi