İl Müftüsü Mehmet Yaman Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

Ekim ayının ilk haftasının Camiler ve Din Görevlileri Haftası olması nedeniyle Kırşehir İl Müftüsü Mehmet Yaman Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 4 Ekim 2018 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette üniversitemiz ve müftülüğün çalışmaları değerlendirildi.

İl Müftüsü Mehmet Yaman Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her yıl 1-7 Ekim tarihlerinde Camiler ve Din Görevlileri Haftasının kutlandığını belirterek, müftülük olarak bazı etkinlikler de düzenlediklerini ifade etti. Bu yılki Camiler ve Din Görevlileri Haftasının temasının “Camiler ve Din Hizmetlerine Adanmış Ömürler” olarak belirlendiğini kaydeden Yaman, Müftülük çalışmaları hakkında da Rektör Karakaya’yı bilgilendirdi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, İl Müftüsü Mehmet Yaman’ın ve tüm din görevlilerinin bu önemli haftasını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karakaya, İl Müftüsü Mehmet Yaman’a teşekkür etti. Ziyaret sonunda İl Müftüsü Mehmet Yaman Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya çiçek verdi.

  2017 - 2021
Stratejik Plan
Kurum İç
Değerlendirme Raporu (KİDR)
Kariyer Planlama Memnuniyet Yönetim Sistemi
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi
Engelli Öğrenci Birimi
Erasmus - Dış İlişkiler Ofisi
Bologna Süreci
BAP Koordinatörlüğü
 
Sağlık Bilimleri Dergisi
Eğitim Fak. Dergisi (KEFAD)
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi
İİBF Dergi
Ahi Evran Medical Journal
Kalite Koordinatörlüğü
 
 
Etkinlik Bilgi Sistemi
Pedagojik Formasyon Birimi
Gazete Dergi Arşivi
Medyada Üniversitemiz
Yemek Listesi