Rektör Karakaya’dan Rektör Tekin’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Üniversiteler arası iş birliği ve ikili görüşmeleri önemseyen Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, 8 Kasım 2018 tarihinde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Tekin’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Prof. Dr. Yusuf Tekin’in Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine rektör olarak atanması vesilesiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Prof. Dr. Vatan Karakaya, iki üniversite arasında yapılabilecek her türlü iş birliğine açık olduklarını söyledi. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin hem pilot üniversite projeleri hem de kalite süreçleri ile İç Anadolu’da marka üniversitelerden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini anlatan Rektör Karakaya, üniversitemizin yeni projeler için çalışmalarının devam ettiğini de sözlerine ekledi.

Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı görüşme sonunda Rektör Karakaya, Prof. Dr. Yusuf Tekin’in Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi için önemli çalışmalar yapacağına inandığını ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Tekin ise Rektör Karakaya’ya teşekkür ederek ikili iş birliklerine her zaman hazır olduklarını dile getirdi.

  2017 - 2021
Stratejik Plan
Kurum İç
Değerlendirme Raporu (KİDR)
Kariyer Planlama Memnuniyet Yönetim Sistemi
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi
Engelli Öğrenci Birimi
Erasmus - Dış İlişkiler Ofisi
Bologna Süreci
BAP Koordinatörlüğü
 
Sağlık Bilimleri Dergisi
Eğitim Fak. Dergisi (KEFAD)
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi
İİBF Dergi
Ahi Evran Medical Journal
Kalite Koordinatörlüğü
 
 
Etkinlik Bilgi Sistemi
Pedagojik Formasyon Birimi
Gazete Dergi Arşivi
Medyada Üniversitemiz
Yemek Listesi